طراحی سایت شرکت سیمکا

Project Info
  • Category: طراحی سایت
Project Details

طراحی سایت شرکت سیمکا طراحی سایت شرکت سیمکا توسط گروه طراحی سایت آریل انجام شده است. شرکت سیمکا طراح و مجری انواع سقف شیروانی برای اولین بار در ایران با بکارگیری کادر فنی، مجرب و متعهد با بیش از 20 سال تجربه طراحی، تولید، نصب و اجرای سقف شیروانی و پوشش سقف پیشرفته شیبدار، با دارا […]

More Project Details

طراحی سایت شرکت سیمکا

طراحی سایت شرکت سیمکا توسط گروه طراحی سایت آریل انجام شده است. شرکت سیمکا طراح و مجری انواع سقف شیروانی برای اولین بار در ایران با بکارگیری کادر فنی، مجرب و متعهد با بیش از 20 سال تجربه طراحی، تولید، نصب و اجرای سقف شیروانی و پوشش سقف پیشرفته شیبدار، با دارا بودن دقیق ترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا قادر است. با کیفیت ترین و در عین حال زیباترین محصولات سقف شیروانی را با طراحی های پیچیده، با ضمانت کاری و با قیمت مناسب برای مردم شریف، در سراسر ایران در حوضه صنعت ساختمان تولید و اجرا نماید. 

شرکت سیمکا با توجه به تجربه و سابقه کاری خود در زمینه تولید، ساخت و نصب انواع سقف شیروانی، سقف شیبدار، ویلا، انبار، سوله، سالن های ورزشی، پارکینگ، آلاچیق، خرپا، پمپ بنزین و سر در آماده است. تا پروژه های شما را پذیرفته و در کمترین زمان و با بهترین کیفت به شما تحویل نماید.

تماس: 09111947013

Enter your keyword