طراحی سایت کانکس مدرن

Project Info
  • Category: طراحی سایت
Project Details

طراحی سایت کانکس مدرن طراحی سایت کانکس مدرن توسط گروه طراحی سایت آریل انجام شده است. کانکس مدرن با بیش از 20 سال تجربه و سابقه، طراح و مجری انواع کانکس، فروش کانکس، خرید کانکس، قیمت کانکس مناسب و ویلای پیش ساخته، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس پیش ساخته، کانکس سوییت، کانکس دوبلکس، کانکس چوبی، کانکس ویلایی چوبی  و با استفاده از متریال به روز دنیا و تجربه در […]

More Project Details

طراحی سایت کانکس مدرن

طراحی سایت کانکس مدرن توسط گروه طراحی سایت آریل انجام شده است. کانکس مدرن با بیش از 20 سال تجربه و سابقه، طراح و مجری انواع کانکس، فروش کانکس، خرید کانکس، قیمت کانکس مناسب و ویلای پیش ساخته، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس پیش ساخته، کانکس سوییت، کانکس دوبلکس، کانکس چوبی، کانکس ویلایی چوبی  و با استفاده از متریال به روز دنیا و تجربه در ایران و اروپا آماده مشاوره و خدمت به شما عزیزان است.

سرعت اجرای بالا، دوام و مقاومت بالا در سازه های پیش ساخته جدید و به روز، ضد زلزله، شرایط حمل و نقل آسان، عایق بودن بالا و بسیار مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی نسبت به بناهای سنتی از ویژگی ها و متمایز بودن این مجموعه است. تیم کانکس مدرن از مهندسین طراح و معمار و تیم اجرایی بسیار دقیق و حرفه ای در سطح بین المللی و تنها نماینده SPACEBOX انگلستان و هلند متشکل شده است.

تماس: 09121886896

Enter your keyword