طراحی سایت کانکس کارراد

Project Info
  • Category: طراحی سایت
Project Details

طراحی سایت کانکس کارراد طراحی سایت کانکس کارراد توسط گروه طراحی سایت آریل انجام شده است. گروه صنعتی کانکس کارراد با بیش از 18 سال سابقه و تجربه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته و قابل حمل (ویلایی، مسکونی، اداری، کارگاهی، سوییت و مدیریتی). طراحی و ساخت انواع ویلای پیش ساخته در ابعاد مختلف با امکانات کامل رفاهی در خدمت شما مشتریان […]

More Project Details

طراحی سایت کانکس کارراد

طراحی سایت کانکس کارراد توسط گروه طراحی سایت آریل انجام شده است. گروه صنعتی کانکس کارراد با بیش از 18 سال سابقه و تجربه در زمینه طراحی، تولید و اجرای انواع کانکس و ساختمان های پیش ساخته و قابل حمل (ویلایی، مسکونی، اداری، کارگاهی، سوییت و مدیریتی). طراحی و ساخت انواع ویلای پیش ساخته در ابعاد مختلف با امکانات کامل رفاهی در خدمت شما مشتریان گرامی است. دوام، زیبایی، سرعت در ساخت، ایمنی و دارا بودن عایق مناسب حرارتی، صوتی، امکانات رفاهی مناسب. و شرایط آسان حمل و نقل در هر زمان و مکان از ویژگی های تولیدات کانکس کارراد است.

گروه صنعتی کانکس کارراد متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب، فعالیت در سطح بین الملل و تنها نماینده spacebox انگلستان و یکی از بزرگترین و با تجربه ترین تولید کنندگان صنعت کانکس در ایران است. همه تولیدات ما با نظارت مهندسین طراحی و ساخته می گردد. و موفق به کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد، و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی گشتند.

تماس: 09121886896

Enter your keyword