طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت به طراحی وب سایت هایی که در بستر اینترنت نمایش داده می شوند اشاره دارد. این امر معمولاً به جنبه های تجربه کاربر در توسعه وب سایت و توسعه نرم افزار اشاره دارد. طراحی وبسایت برای مرورگرهای دسکتاپ به صورت متمرکز طراحی شده است. اما با این حال، از اواسط سال 2010، این طراحی برای مرورگرهای تلفن همراه و تبلت ها اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است.

یک طراح سایت بر روی ظاهر، چیدمان و در برخی موارد محتوای یک وب سایت کار می کند. به عنوان مثال، ظاهر به رنگ ها، فونت و تصاویر استفاده شده در سایت مربوط می شود. طرح بندی به نحوه ساختار بندی و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد. بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند. به گونه ای که هیچ اطلاعات و عملکردی غیر عادی که ممکن است. کاربران را منحرف یا سردرگم کند، ظاهر نمی شود.

طراحی وب سایت در زمینه های مختلفی قابل اجرا خواهد بود. تا معرف شما در بستر اینترنت باشد. از جمله انواع وب سایت ها می توان به سایت پزشکی، سایت شرکتی، سایت فروشگاهی، سایت املاک، سایت خبری و… اشاره داشت. که هر یک دارای کاربری های خاص به خود می باشند. همچنین شما می توانید ویژگی های مدنظرتان را با برنامه نویسان متخصص آریل در ارتباط بگذارید. تا در کسب و کار خود بهترین باشید.

از این رو شما می توانید برای کسب اطلاعات در مورد هر یک از انواع سایت فروشگاهی یا شرکتی برای کسب و کار خود، با کارشناسان تیم شرکت آریل در ارتباط باشید. تا مشاوره ای تخصصی زیرنظر افراد خبره و با تجربه دریافت نمایید.

Enter your keyword